cszh-TWenfrdeitplrues


Sběr nebezpečného a objemného odpadu.
V sobotu 24.3.2018 proběhne v obci sběr nebezpečných a objemných odpadů z domácností na těchto stanovištích: v Babětíně (u Kořanů) od 8:00 do 8:20 hodin, Přední Lhota (u cesty do kamenolomu) od 8:25 do 8:45 hodin a v Těchlovicích (točna autobusů) od 8:50 do 9:30 hodin. Nebezpečný a objemný odpad lze odevzdat pouze osobně v uvedenou dobu na stanovištích.

Statistické šetření v domácnostech.
ČSÚ provádí výběrové šetření o životních podmínkách domácností v ČR pod názvem „Životní podmínky 2018“. Šetření v domácnostech bude probíhat do 27.5.2018 prostřednictvím speciálně vyškolených tazatelů. Terénní pracovníci se budou prokazovat průkazem tazatele s příslušným pověřením, které společně s občanským průkazem opravňuje k provedení šetření.
 
Vítání jara.
V pátek 30.3.2018 od 15:00 hodin proběhne na „malém dětském hřišti“ akce nejen pro děti „Vítání jara“. Na programu bude pletení pomlázek, barvení vajíček, hledání pokladu, upálení Morany apod. Všichni jste na tuto akci srdečně zváni.
 
Upozornění pro majitele psů.
Upozorňuji majitele psů, že je přísný zákaz vstupu psů na dětské hřiště !!! Majitelé psů zde venčí své miláčky a neuklízejí po nich psí exkrementy. Dětské hřiště je určeno pro hry dětí a je využíváno nejenom dětmi z MŠ.

Partnerská obec


Těchlovice u Hradce Králové

MŠ Těchlovice

mstechlovice

Odběr obecního hlášení

Vyplněním kontaktních údajů souhlasím se zasíláním e-mailů Hlášení obecního úřadu.

Náhodný obrázek

© 2003 - 2018 Obec Těchlovice nad Labem. Všechna práva vyhrazena. Tvorba webových stránek pro obce - IVT služby