csenfrdeitplrues
PO, ST 8:00 - 11:00 a 11:30 - 17:00 hod.

Kotlíková Dotace.
Od září 2022 bude zákaz používání kotlů na tuhá paliva I. a II. emisní třídy. Pokud topíte tímto kotlem je možná poslední příležitost získat dotaci na nový kotel, buď na biomasu, nebo tepelné čerpadlo. Obec nabízí pomoc při získání dotace prostřednictvím specialisty a bezúročné půjčky v případě získání dotace pro žadatele. Pokud máte zájem o výměnu starého nevyhovujícího kotle, můžete se do 6.5.2019 informovat na obecním úřadě.

Posezení pro seniory.
Ve čtvrtek 11.4.2019 proběhne v restauraci „U Kaštanu“ od 17:00 hod. posezení pro seniory.  Pro seniory je připravena krátká přednáška a seznámení s významnou rekonstrukcí kulturní památky, kterou realizoval těchlovický občan. Pro všechny je připraveno drobné občerstvení zdarma.

Očkování psů a koček.
Ve středu 24.4.2019 proběhne očkování psů a koček. Od 15:30 hod. v Babětíně, v 15:45 hod. v Přední Lhotě, od 16:00 hod. v Těchlovicích na malém hřišti a v 16:30 hod. v Zadní Lhotě. Očkovací průkaz s sebou. Zájemci si mohou vakcínu trojkombinaci objednat telefonicky na obecním úřadě.

Jóga v Těchlovicích.
Obec Těchlovice pořádá pro muže a ženy ve čtvrtek 18.4.2019 od 18:00 hod. v místní knihovně cvičení Jógy. Cena za osobu je 50,- Kč. Karimatky s sebou.

Pálení čarodějnice.
V úterý 30.4.2019 proběhne na fotbalovém hřišti FK Český lev Těchlovice od 17:00 hod. akce nejen pro děti „Pálení Čarodějnice“. Pro děti jsou připraveny soutěže a v 19:00 hod. bude slavnostně zapálena hranice s čarodějnicí. V místě akce bude otevřena restaurace a bude se grilovat. Všichni jste srdečně zváni.

Sportovní informace.
V sobotu 13.4.2018 od 16:30 hod. odehraje mužstvo FK Český lev Těchlovice mistrovské utkání na domácím hřišti s TJ Heřmanov.


Dotace od MMR ČR


Projekt „Oprava místní komunikace 18c
kolem
hřbitova do Přední Lhoty„ byl
realizován za
 přispění prostředků státního
rozpočtu ČR z
programu Ministerstva
pro místní rozvoj.
                                             
hasii

Partnerská obec


Těchlovice u Hradce Králové

MŠ Těchlovice

mstechlovice

Živá obec

                                                                                                                                                                                                               

Odběr obecního hlášení

Vyplněním kontaktních údajů souhlasím se zasíláním e-mailů Hlášení obecního úřadu.

Hlášení závad

Chcete-li nahlásit jakoukoliv závadu v rámci katastru obce, využijte našeho formuláře. Kliknutím na tlačítko níže se dostanete na formulář Hlášení závad. Děkujeme předem za spolupráci.

NAHLÁSIT ZÁVADU