PO, ST 8:00 - 11:00 a 13:00 - 17:00 hod.


Kotlíková Dotace.
Od září 2022 bude zákaz používání kotlů na tuhá paliva I. a II. emisní třídy. Pokud topíte tímto kotlem je možná poslední příležitost získat dotaci na nový kotel, buď na biomasu, nebo tepelné čerpadlo. Obec nabízí pomoc při získání dotace prostřednictvím specialisty a bezúročné půjčky v případě získání dotace pro žadatele. Pokud máte zájem o výměnu starého nevyhovujícího kotle, můžete se do 6.5.2019 informovat na obecním úřadě.

Beseda o kotlíkové dotaci.
V pátek 10.5.2019 od 17:00 hod. proběhne v knihovně pro zájemce o „kotlíkovou dotaci“ prostřednictvím obce beseda se specialistou, který bude odpovídat  na dotazy všem zájemcům o výměnu kotle na tuhá paliva. Zde se také uzavře seznam žadatelů o dotaci prostřednictvím obce.

Jóga v Těchlovicích.
Obec Těchlovice pořádá pro muže a ženy ve čtvrtek 9.5.2019 od 18:00 hod. v místní knihovně cvičení Jógy. Cena za osobu je 50,- Kč. Karimatky s sebou.

Sportovní informace.
Ve středu  8.5.2019 od 17:00 hod. odehraje mužstvo FK Český lev Těchlovice mistrovské utkání V Mikulášovicích.

Dotace MŽP ČR


Dotace od MMR ČR


POLICIE ČR

SDH Malé Březno


hasii
ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Živá obec

   
  

MŠ Těchlovice

mstechlovice

Partnerská obec


Těchlovice u Hradce Králové

Odběr obecního hlášení

Vyplněním kontaktních údajů souhlasím se zasíláním e-mailů Hlášení obecního úřadu.

Hlášení závad

Chcete-li nahlásit jakoukoliv závadu v rámci katastru obce, využijte našeho formuláře. Kliknutím na tlačítko níže se dostanete na formulář Hlášení závad. Děkujeme předem za spolupráci.

NAHLÁSIT ZÁVADU